Calendar

Calendar

March

Aika Esitys Location Tickets
Mon 30.3.2020 11:15 The Red Line Kuusamotalo, Kuusamo
30.3.2020 11:15 The Red Line Kuusamotalo, Kuusamo

April

Aika Esitys Location Tickets
Wed 1.4.2020 19:00 The Red Line Joensuun kaupunginteatteri
1.4.2020 19:00 The Red Line Joensuun kaupunginteatteri
Thu 2.4.2020 19:00 Don Quixote Savonlinnan Teatteri
2.4.2020 19:00 Don Quixote Savonlinnan Teatteri
Fri 3.4.2020 09:45 The Emperor’s New Clothes Savonlinnan teatteri
3.4.2020 09:45 The Emperor’s New Clothes Savonlinnan teatteri
Fri 3.4.2020 12:00 The Red Line Savonlinnan teatteri
3.4.2020 12:00 The Red Line Savonlinnan teatteri
Tue 21.4.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
21.4.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri

May

Aika Esitys Location Tickets
Sat 2.5.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
2.5.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
Sun 3.5.2020 12:00 The Emperor’s New Clothes Aleksanterin teatteri, Helsinki
Buy Tickets
3.5.2020 12:00 The Emperor’s New Clothes Aleksanterin teatteri, Helsinki
Buy Tickets
Sat 9.5.2020 14:00 The Emperor’s New Clothes Järvenpää-talo, Järvenpää
9.5.2020 14:00 The Emperor’s New Clothes Järvenpää-talo, Järvenpää

August

Aika Esitys Location Tickets
Wed 26.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
26.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
Thu 27.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
27.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
Sat 29.8.2020 19:00 Trench Road Galleri Vanha Savu, Merikarvia
29.8.2020 19:00 Trench Road Galleri Vanha Savu, Merikarvia

November

Aika Esitys Location Tickets
Wed 11.11.2020 19:00 The Red Line Turun kaupunginteatteri
Buy Tickets
11.11.2020 19:00 The Red Line Turun kaupunginteatteri
Buy Tickets
Thu 12.11.2020 10:00 The Red Line Turun kaupunginteatteri
Buy Tickets
12.11.2020 10:00 The Red Line Turun kaupunginteatteri
Buy Tickets
Fri 13.11.2020 19:00 Don Quixote Monikkosali, Nurmijärvi
Buy Tickets
13.11.2020 19:00 Don Quixote Monikkosali, Nurmijärvi
Buy Tickets