Calendar

Calendar

February

Aika Esitys Location Tickets
Tue 4.2.2020 09:30 The Emperor’s New Clothes Kotkan Lasten Kulttuuriviikot
4.2.2020 09:30 The Emperor’s New Clothes Kotkan Lasten Kulttuuriviikot
Tue 4.2.2020 18:00 The Emperor’s New Clothes Kotkan Lasten Kulttuuriviikot
Buy Tickets
4.2.2020 18:00 The Emperor’s New Clothes Kotkan Lasten Kulttuuriviikot
Buy Tickets
Sat 8.2.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
8.2.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
Sat 8.2.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
8.2.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
Thu 13.2.2020 19:00 Trench Road Kouvolan teatteri
Buy Tickets
13.2.2020 19:00 Trench Road Kouvolan teatteri
Buy Tickets

March

Aika Esitys Location Tickets
Wed 4.3.2020 19:00 Don Quixote Kulttuuritalo Martinus, Vantaa
Buy Tickets
4.3.2020 19:00 Don Quixote Kulttuuritalo Martinus, Vantaa
Buy Tickets
Thu 5.3.2020 12:00 Don Quixote Vuotalo, Helsinki
5.3.2020 12:00 Don Quixote Vuotalo, Helsinki
Fri 6.3.2020 19:00 Don Quixote Vuotalo, Helsinki
Buy Tickets
6.3.2020 19:00 Don Quixote Vuotalo, Helsinki
Buy Tickets
Mon 9.3.2020 19:00 Babylon Jyväskylän kaupunginteatteri
Buy Tickets
9.3.2020 19:00 Babylon Jyväskylän kaupunginteatteri
Buy Tickets
Wed 11.3.2020 09:30 The Emperor’s New Clothes Taavetin koulu, Luumäki
11.3.2020 09:30 The Emperor’s New Clothes Taavetin koulu, Luumäki
Wed 11.3.2020 12:15 The Red Line Taavetin koulu, Luumäki
11.3.2020 12:15 The Red Line Taavetin koulu, Luumäki
Wed 11.3.2020 19:00 Babylon Turun kaupunginteatteri
Buy Tickets
11.3.2020 19:00 Babylon Turun kaupunginteatteri
Buy Tickets
Thu 12.3.2020 19:00 Don Quixote Lappeenrannan kaupunginteatteri
Buy Tickets
12.3.2020 19:00 Don Quixote Lappeenrannan kaupunginteatteri
Buy Tickets
Sat 14.3.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
14.3.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
Mon 16.3.2020 18:00 Babylon Kanneltalo, Helsinki
Buy Tickets
16.3.2020 18:00 Babylon Kanneltalo, Helsinki
Buy Tickets
Tue 17.3.2020 18:00 Babylon Kanneltalo, Helsinki
Buy Tickets
17.3.2020 18:00 Babylon Kanneltalo, Helsinki
Buy Tickets
Thu 19.3.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
19.3.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
Fri 20.3.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
20.3.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
Fri 20.3.2020 19:15 Babylon Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
20.3.2020 19:15 Babylon Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
Sat 21.3.2020 13:15 Babylon Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
21.3.2020 13:15 Babylon Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
Sat 21.3.2020 15:00 Don Quixote Monikkosali, Nurmijärvi
Buy Tickets
21.3.2020 15:00 Don Quixote Monikkosali, Nurmijärvi
Buy Tickets
Sun 22.3.2020 16:00 Babylon Kulttuurikeskus Poleeni, Pieksämäki
Buy Tickets
22.3.2020 16:00 Babylon Kulttuurikeskus Poleeni, Pieksämäki
Buy Tickets
Sat 28.3.2020 13:00 Don Quixote Kajaanin kaupunginteatteri
Buy Tickets
28.3.2020 13:00 Don Quixote Kajaanin kaupunginteatteri
Buy Tickets
Mon 30.3.2020 11:15 The Red Line Kuusamotalo, Kuusamo
30.3.2020 11:15 The Red Line Kuusamotalo, Kuusamo

April

Aika Esitys Location Tickets
Wed 1.4.2020 19:00 The Red Line Joensuun kaupunginteatteri
Buy Tickets
1.4.2020 19:00 The Red Line Joensuun kaupunginteatteri
Buy Tickets
Thu 2.4.2020 19:00 Don Quixote Savonlinnan Teatteri
Buy Tickets
2.4.2020 19:00 Don Quixote Savonlinnan Teatteri
Buy Tickets
Fri 3.4.2020 09:30 The Emperor’s New Clothes Savonlinnan teatteri
3.4.2020 09:30 The Emperor’s New Clothes Savonlinnan teatteri
Fri 3.4.2020 12:00 The Red Line Savonlinnan teatteri
3.4.2020 12:00 The Red Line Savonlinnan teatteri
Tue 21.4.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
21.4.2020 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets

May

Aika Esitys Location Tickets
Sat 2.5.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
2.5.2020 11:00 The Emperor’s New Clothes Riihimäen teatteri
Buy Tickets
Sun 3.5.2020 12:00 The Emperor’s New Clothes Aleksanterin teatteri, Helsinki
Buy Tickets
3.5.2020 12:00 The Emperor’s New Clothes Aleksanterin teatteri, Helsinki
Buy Tickets

August

Aika Esitys Location Tickets
Wed 26.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
26.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
Thu 27.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets
27.8.2020 19:00 Trench Road Teatteri Hevosenkenkä, Espoo
Buy Tickets