Calendar

Calendar

July

Aika Esitys Location Tickets
Thu 4.7.2019 19:00 Babylon Muhasaaren Teatteri, Savonlinna
Buy Tickets
4.7.2019 19:00 Babylon Muhasaaren Teatteri, Savonlinna
Buy Tickets
Sat 6.7.2019 19:00 Babylon Kajaanin runoviikko
Buy Tickets
6.7.2019 19:00 Babylon Kajaanin runoviikko
Buy Tickets

August

Aika Esitys Location Tickets
Thu 8.8.2019 19:00 Babylon Tampereen Teatterikesä
Buy Tickets
8.8.2019 19:00 Babylon Tampereen Teatterikesä
Buy Tickets
Fri 9.8.2019 14:00 Babylon Tampereen Teatterikesä
Buy Tickets
9.8.2019 14:00 Babylon Tampereen Teatterikesä
Buy Tickets
Fri 16.8.2019 19:00 Don Quixote Muhasaaren Teatteri, Savonlinna
Buy Tickets
16.8.2019 19:00 Don Quixote Muhasaaren Teatteri, Savonlinna
Buy Tickets
Sat 17.8.2019 14:00 Don Quixote Muhasaaren Teatteri, Savonlinna
Buy Tickets
17.8.2019 14:00 Don Quixote Muhasaaren Teatteri, Savonlinna
Buy Tickets
Wed 28.8.2019 19:00 Don Quixote Taiteilijakoti Erkkola, Tuusula
Buy Tickets
28.8.2019 19:00 Don Quixote Taiteilijakoti Erkkola, Tuusula
Buy Tickets

September

Aika Esitys Location Tickets
Thu 12.9.2019 19:15 Don Quixote Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
12.9.2019 19:15 Don Quixote Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
Fri 13.9.2019 19:15 Don Quixote Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
13.9.2019 19:15 Don Quixote Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
Wed 18.9.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
18.9.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Thu 19.9.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
19.9.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Fri 20.9.2019 12:00 Babylon Louhisali, Espoo
20.9.2019 12:00 Babylon Louhisali, Espoo
Fri 20.9.2019 18:00 Babylon Louhisali, Espoo
Buy Tickets
20.9.2019 18:00 Babylon Louhisali, Espoo
Buy Tickets
Fri 20.9.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
20.9.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Fri 27.9.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
27.9.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Sat 28.9.2019 19:00 Don Quixote Kirakan mylly, Perniö
28.9.2019 19:00 Don Quixote Kirakan mylly, Perniö

October

Aika Esitys Location Tickets
Wed 16.10.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
16.10.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Thu 17.10.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
17.10.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Tue 22.10.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
22.10.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
Wed 23.10.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
23.10.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
Thu 24.10.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
24.10.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Fri 25.10.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
25.10.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Wed 30.10.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
30.10.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets

November

Aika Esitys Location Tickets
Thu 7.11.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
7.11.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
Fri 8.11.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
8.11.2019 19:00 Don Quixote Tampereen Työväen Teatteri
Buy Tickets
Sat 9.11.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
9.11.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Tue 12.11.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
12.11.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
Thu 14.11.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
14.11.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Fri 15.11.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
15.11.2019 19:00 Don Quixote Turun Kaupunginteatteri
Buy Tickets
Tue 19.11.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
19.11.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
Wed 20.11.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
20.11.2019 19:00 Don Quixote Teatteri Avoimet Ovet, Helsinki
Buy Tickets
Thu 21.11.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets
21.11.2019 19:00 Don Quixote Lahden Kaupunginteatteri
Buy Tickets

December

Aika Esitys Location Tickets
Wed 11.12.2019 19:00 Trench Road Varkauden teatteri
11.12.2019 19:00 Trench Road Varkauden teatteri
Thu 12.12.2019 18:00 Don Quixote Kulttuurikeskus Poleeni, Pieksämäki
Buy Tickets
12.12.2019 18:00 Don Quixote Kulttuurikeskus Poleeni, Pieksämäki
Buy Tickets
Fri 13.12.2019 19:15 Don Quixote Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets
13.12.2019 19:15 Don Quixote Kuopion kaupunginteatteri
Buy Tickets

February

Aika Esitys Location Tickets
Thu 13.2.2020 19:00 Trench Road Kouvolan teatteri
13.2.2020 19:00 Trench Road Kouvolan teatteri

March

Aika Esitys Location Tickets
Sat 28.3.2020 13:00 Don Quixote Kajaanin kaupunginteatteri
28.3.2020 13:00 Don Quixote Kajaanin kaupunginteatteri

April

Aika Esitys Location Tickets
Thu 2.4.2020 19:00 Don Quixote Savonlinnan teatteri
2.4.2020 19:00 Don Quixote Savonlinnan teatteri